PUREDERM
HYDROŻELOWE
HYDROŻELOWE
 

Płatki pod oczy
PRZECIWZMARSZCZKOWE

 

 12 szt. 


 SUPER PRODUKT DLA KOSMETYCZEK  
    IDEALNE PRZY PRZEDŁUŻANIU
RZĘS 

 

 

 

Płatki pod oczy przeciwzmarszczkowe hydrożelowe - 12 szt.
Perfekcyjnie wycięte i gotowe do przyklejenia płatki pod oczy. Dzięki swej wyjątkowej formule redukują drobne linie i zmarszczki, nie powodując podrażnień skóry. Zawierają wzbogacony kolagen, witaminę E, ekstrakt z zielonej herbaty i tropikalnych owoców. Rozjaśniają cienie i zmniejszają obrzęki pod oczami.

 


PUREDERM
- to firma produkująca kosmetyki nowej generacji. Produkty te zdobyły uznanie klientów na całym świecie. Można je znaleźć w 25 krajach świata. Kosmetyki do twarzy są produkowane z wykorzystaniem najnowszej wiedzy kosmetologicznej przy utrzymaniu wysokich standardów jakości produktu. O wysokiej jakości świadczą liczne nagrody zdobywane w wielu krajach. Firma bierze udział w licznych wystawach i pokazach na całym świecie. Posiada certyfikat ISO - system zarządzania jakością ISO 9001.

Firma PUREDERM zawsze stara się uwzględniać potrzeby i oczekiwania klientów. Efektem tych działań jest ciągle poszerzana oferta kosmetyków, których atutem jest eleganckie pakowanie i atrakcyjna cena. Jest to wiodący producent maseczek kosmetycznych na rynku.

Produkt oryginalny.
W opakowaniu - 12 szt. (6 x 2 sz
_________________________________________________________________________________________________PUREDERM
HYDROŻELOWE
MASECZKI
COLLAGENOWE
PO OPALANIU
WŁAŚCIWOŚCI
KONTAKT